Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Výhodné uvádzacie podmienky

Dokončenie prvej etapy je plánované na apríl 2019. Druhá etapa bude dokončená o rok neskôr. V Záhradnom meste nemusíte čakať na výpredaj – Výhodné podmienky môže získať každý. Teraz získate jeden z výnimočných bytov s minimálnym množstvom finančných prostriedkov a k tomu možnosť vyberať si z najširšej ponuky a možnosť počas výstavby prispôsobiť si byt na mieru Vašej rodiny a Vašich potrieb prostredníctvom bohatých možností klientskych zmien.

Minimálne financie počas výstavby

V prevej etape, ktoré je vo výstavbe, môžete byt získať s minimálnou zálohou iba 15% z budúcej kúpnej ceny, ktorá platí počas celej doby výstavby až do úplného dokončenia a odovzdania bytu. V druhej etape Vám na vysnívaný byt stačí minimálny rezervačný poplatok od 5000 eur a až po vydaní staveného povolenia doplatíte zálohu do výšky 15% budúcej kúpnej ceny. Až po dokončení domu, keď si byt a doklady skontrolujte, doplatíte zvyšných 85% budúcej kúpnej ceny, súčasne s uzavretím kúpnej zmluvy.

Zvýhodnené hypotekárne úvery

V spolupráci s najväčšími slovenskými bankami Tatrabankou, Slovenskou Sporiteľňou, Všeobecnou úverovou bankou a Československou obchodnou bankou sme pre Vás pripravil výhodné podmienky  financovania Vášho nového bývania a zjednodušené možnosti získania hypotekárnych úverov v najväčších slovenských bankách. Na základe našej spolupráce môžete získať hypotekárny úver alebo úver na bývanie zabezpečený nehnuteľnosťou mimoriadne výhodne. Informujte sa u nás alebo v hypocentre na výhodné podmienky úverov – najvýhodnejšiu úrokovú sadzbu, odpustenie spracovateľského poplatku a čerpanie na plombu.

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---