Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Prvá etapa skolaudovaná !

Pozrite si zábery z práve dokončenej prvej etapy projektu. Dom bol riadne skolaudovaný a byty a obchodné priestory sa pripravujú na odovzdanie. Posledných pár dokončených bytov na predaj.

Bezbariérový projekt a dizajnové doplnky

Projekt má nadštandardné parametre. Sú tu použité kvalitné vonkajšie doplnky - dizajnové lavičky a smetné koše. Projekt je bezbariérový a priateľský k zdravotne znevýhodneným osobám. Súčasťou projektu bude aj verejná nabíjacia stanica pre elektromobily.

Dokončené byty v 1. etape

Využite možnosť vybrať byt, ktorý je okamžite voľný. Byty sú dokončené, len výber parkiet a interierových dverí sme nechali na budúceho majiteľa. Napriek tomu, že sú byty skolaudované, výberom podláh a dverí ktoré sú v cene, im stále môžete dať svoj rokopis.

Fotografie z predchádzajúceho projektu

Premyslený architektonický koncept dotiahnutý až do detailov. O finálnej kvalite našich projektov sa môžete presvedčiť z fotografií predchádzajúceho projektu ZÁHRADNÉ VILY. Foto © Ľubo Stacho.

Pekná Vyhliadka II.

Pekná Vyhliadka I.

Dobrá štvrť - dobrí susedia

V susedstve sa nachádza náš projekt ZÁHRADNÉ VILY, ktorý sme nedávno dokončili. Spolu so staršími projektami VILLA RUSTICA a VISTA novú mestskú štvrť ZÁHRADNÉ MESTO.

3D model - môžete vidieť u nás v kancelárii

Záhradné mesto hýriace farbami

Ako to bude vyzerať vo vnútri?

Vitajte na virtuálne návšteve Peknej vyhliadky na 3D vizualizáciách

Ako vyzerajú naše realizácie?

3D fotografie zo vzorového bytu a Záhradného mesta

Návrhy domýšlame do detailov vrátane vonkajších priestorov

Ukážka z projektov Záhradné vily a Vitkovia residence

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---