Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Komfortné a krásne byty pre rodinu

Veľké panoramatické terasy plnohodnotne rozširujú obytnú plochu bytov do parkovej zelene. Splňte si svoj sen o zdravom bývaní.  Projekt ponúka rôzne byty od 2- a 3-izbových cez väčšie 4- a 5-izbové luxusné byty a apartmány. Veľké terasy, luxusné zasklené steny a francúzske okná umožnia skutočné spojenie bytu a terasy – prenikanie prírodného fenoménu až do interiéru bytov a vytvoria tak pocit jedinečnosti a luxusu za cenu bežného bytu.

Flexibilné pohodlné byty

Byty v domoch PEKNÁ VYHLIADKA sú dostatočne komfortné pre celú rodinu.  Tvar domu je navrhnutý tak aby samotný tvar pôdorysu podlažia ponúkal všetkým bytom orientáciu do minimálne dvoch svetových strán. Dominantným priestorom bytov je obývačka s  kuchynským a jedálenským kútom s väzbou na balkón alebo terasu. V tichej zóne bytov sme umiestnili spálne a detské izby s priľahlou kúpeľňou. V kúpeľni sú okrem umývadla a vane alebo sprchy umiestnené WC, prípadne bidet. Byty majú z ulice vlastný vstup s recepciou.

Váš byt bude rásť s Vami

Váš byt bude rásť s Vami

Konštrukčný systém domov je dostatočne flexibilný, aby umožnil veľkú škálu variability bytov. Vďaka použitému železobetónovému, stenovo – stĺpovému nosnému systému, môže Váš byt rásť s Vašou rodinou. Na poslednom podlaží vieme spájať byty do viac-generačných luxusných penthose-ov so strešnými terasami. Naopak pre veľké 5-izbové byty sme vytvorili ponuku 2v1: s možnosťou rozdelenia 1 bytu na dva menšie plnohodnotné byty.

Kvalitné bývanie – bezpečná investícia

Investujte do bytov v dobrých projektoch ako je PEKNÁ VYHLIADKA. Vďaka domyslenej koncepcii a výnimočným terasám tieto byty rozhodne nezaniknú medzi ostatnou ponukou na trhu ale naopak aj v budúcnosti sa ich hodnota bude stále udržiavať na vysokej úrovni. Zhodnoťte Vašu investíciu do bývania od skúsených odborníkov v projekte PEKNÁ VYHLIADKA.

Zdarma voucher na interier na mieru

V projekte  Pekná vyhliadka má klient v cene bytu poukážku na zľavu v hodnote 700,- EUR bez DPH aj na návrh interiérového riešenia bytu, ktorý mu ochotne prispôsobia na mieru predajcovia značkového slovenského výrobcu nábytku BRIK (www.brik.sk) v interiérovom štúdiu na Štúrovej ulici 14, v Bratislave, ktorí zohľadnia individuálne potreby klienta. Okrem zbavenia sa stresu so zariadením interiéru tak klient získava i projektovú zľavu vo výške 15 % na typové prvky, a v prípade kompletného riešenia interiéru aj 15% zľavu na atypický a na mieru vyrábaný nábytok.

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---