Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Showroom dočasne uzavretý!

K dispozícii sme pre Vás on-line!

Vzhľadom na mimoriadne opatrenia proti COVID-19 je náš Showroom projekte Pekná vyhliadka 1 na adrese Martina Granca 44, uzavretý!

Vyplňte prosím formulár a náš predajca si s Vami dohodne formu konzultácie, ktorá Vám bude vyhovovať.

Spoľahnite sa na kvalitný architektonický koncept z dielne overeného domáceho developera VILLA RUSTICA a skúsených architektov a odborníkov zo skupiny ARCHIKÓD, za ktorými stojí viacero úspešných projektov v Bratislave a v Prahe.

Zdarma voucher na interiér na mieru

V projekte  Pekná vyhliadka má klient v cene bytu poukážku na zľavu v hodnote 700,- EUR s DPH na návrh interiérového riešenia bytu, ktorý mu ochotne prispôsobia na mieru predajcovia značkového slovenského výrobcu nábytku BRIK (www.brik.sk) v interiérovom štúdiu na Štúrovej ulici 14 v Bratislave a zohľadnia individuálne potreby klienta. Okrem zbavenia sa stresu so zariadením interiéru tak klient získava i projektovú zľavu vo výške 15 % na typové prvky a v prípade kompletného riešenia interiéru aj 15% zľavu na atypický a na mieru vyrábaný nábytok.

Spoľahnite sa na kvalitný architektonický koncept z dielne overeného domáceho developera VILLA RUSTICA a skúsených architektov a odborníkov zo skupiny ARCHIKÓD, za ktorými stojí viacero úspešných projektov v Bratislave a v Prahe.  Naše referencie si môžete pozrieť na stránke ateliéru www.archikod.sk, alebo  na podstránke Referencie.

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---