Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Komunitná strešná terasa

Všetci obyvatelia domu Pekná vyhliadka 2 budú mať možnosť využiť spoločnú relaxačnú strešnú záhradu na 10-tom podlaží, z ktorej bude nerušený panoramatický takmer 360° výhľad na horský masív Devínskej Kobyly, Malé Karpaty a Záhorskú nížinu. Rodinná oslava v obývačke je fajn, ale oslava na strešnej terase je určite niečo výnimočné. Vďaka strešnej terase s výhľadom na lesy zorganizuješ oslavu, na akú budete dlho spomínať.

Slnečný kúpeľ alebo tieň pod pergolou

Spoločná strešná záhrada bude ako stvorená pre oddych obyvateľov domu. Bude vybavená veľkou centrálnou terasou s palubovkou z odolného severského dreva a tiež niekoľkými menšími plochami v zeleni. Tienenie proti slnku zabezpečí unikátna pergola s hliníkovými protislnečnými lamelami. Sami si môžete vybrať, či si spravíte rodinný piknik v zeleni strešnej záhrady, alebo budete relaxovať s priateľmi na lehátkach v tienistej oáze.

Ihriská a work-out

Nebaví ťa už tráviť dlhé hodiny v preplnenej posilňovni, zabíjať čas cestovaním za kondíciou? Máme pre teba skvelú správu. Onedlho si budeš môcť zacvičiť na vlastnom ihrisku. Alebo si môžeš vybehnúť na bicykel do lesov Devínskej Kobyly. Bicykle môžeš pohodlne parkovať v súkromnej bezpečnej murovanej pivnici, prístupnej výtahom, alebo na spoločnom krytom parkovisku bicyklov.

Komunitná záhrada

V projekte bude niekoľko komunitných záhrad s parkovou okrasnou výsadbou a lavičkami.  Obyvatelia si tu tiež môžu tiež vypestovať bylinky, levandulu, cesnak, pažítku, fenikel, oregano…  Najlepšie chutia čerstvé a ešte lepšie vlastnoručne vypestované. Vychutnajte si pobyt v súkromnom parku, alebo si pestujte vlastné bylinky či drobné ovocie, vo vlastnej komunitnej záhrade, dobre sa pri tom celá rodina zabavíte, aj určite nadviažete nové priateľstvá.

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---