Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Užite si komunitné bývanie na spoločnej strešnej záhrade

Všetci obyvatelia domov Pekná vyhliadka budú mať možnosť využiť spoločnú relaxačnú strešnú záhradu na 10-tom podlaží, z ktorej bude nerušený panoramatický takmer 360° výhľad na horský masív Devínskej Kobyly, Malé Karpaty a Záhorskú nížinu. Rodinná oslava v obývačke je fajn, ale oslava na strešnej terase je určite niečo výnimočné. Vďaka strešnej terase s výhľadom na lesy zorganizuješ oslavu, na akú budete dlho spomínať.

SAUNA s výhľadom

Spoločná strešná záhrada bude pre oddych obyvateľov vybavená unikátnou vyhliadkovou saunou so sklennou stenou, šatňami, 2 sprchami a wc. Pochôdzna terasa z palubovky bude doplnená relaxačnými lehátkami a pohodlným sedením.

WORK-OUT ihrisko

Nebaví ťa už tráviť dlhé hodiny v preplnenej posilňovni, zabíjať čas cestovaním za kondíciou? Máme pre teba skvelú správu. Onedlho si budeš môcť zacvičiť na vlastnom ihrisku na streche s panoramatickým výhľadom. Alebo si môžeš vybehnúť na bicykel do lesov Devínskej Kobyly. Bicykle môžeš pohodlne parkovať v súkromnej bezpečnej murovanej pivnici, prístupnej výtahom, alebo na spoločnom krytom parkovisku bicyklov.

Komunitná záhrada

V komunitnej záhrade si môžu obyvatelia pestovať bylinky a zeleninu. Cesnak, pažítka, fenikel, oregano, šalát, či paradajky… Najlepšie chutia čerstvé a ešte lepšie vlastnoručne vypestované. Vypestujte si preto bylinky, zeleninu či ovocie, vo vlastnej komunitnej záhrade, dobre sa pri tom celá rodina zabavíte, aj určite nadviažete nové priateľstvá.

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---