Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

VITAJTE V ZÁHRADNOM MESTE

Nechceli sme postaviť len ďalší pekný projekt s komfortným bývaním, so zeleňou a lesom za domom. Chceli sme vytvoriť miesto pre život: Záhradné mesto, kde bude radosť bývať a radosť vychovávať svoje deti. Dobrá štvrť – dobrí susedia!

DOBRÁ ŠTVRŤ S DOBRÝMI SUSEDMI

Architektonický a spoločenský koncept Záhradného mesta vznikol už na prelome 19. a 20 storočia ako malé mesto alebo obytná zóna, v ktorej prevláda nízka zástavba a polyfunkcia a v ktorej verejnom priestore sa výrazne uplatňuje zeleň. Pôvodným cieľom, ktorý stál pri vzniku záhradných miest, bola snaha o vytvorenie esteticky hodnotného obývaného priestoru s množstvom zelene, ktoré by znížilo závislosť obyvateľov od centier metropol a vytvorilo by životný priestor so silnými spoločenskými sociálnymi väzbami medzi jeho obyvateľmi.

BÝVANIE NA PEKNEJ VYHLIADKE

Naša obytná štvrť ZÁHRADNÉ MESTO, ktorú sme vytvorili a vytvárame v Bratislavskej Dúbravke okolo ulice Marina Granca, rešpektuje a rozvíja tieto zásady a poskytuje jej obyvateľom dlhodobo príjemné a hodnotné bývanie. Záhradné mesto spája výhody bývania v meste a na vidieku. Predstavuje spojenie pohodlného bývania v mestskom v bytovom dome s dobrou dostupnosťou do centra hlavného mesta v kombinácii so zdravým životným štýlom v dotyku prírody a hodnotami komunitného bývania.

KONCEPT ZÁHRADNÉHO MESTA

PEKNÁ VYHLIADKA rozvíja koncept Záhradného mesta a ponúka zdravé bývanie v dotyku prírody. Komfortné byty dostupné aj pre mladé rodiny s pohodlím obchodov a služieb priamo v parteri domu. Bývanie aj na vyšších poschodiach s krásnymi výhľadmi na Malé Karpaty a Záhorskú nížinu a devínsku Kobylu. Už nemusíte z mesta utekať na chatu, dotyk prírody budete mať aj doma!

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---