Používaním stránok prevádzkovaných VILLA RUSTICA, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info

Lokalita

Lokalita

Projekt PEKNÁ VYHLIADKA rastie v novej mestskej štvrti ZÁHRADNÉ MESTO, ktorá je plná dobrých susedov a rodín s deťmi. Nová obytná zóna okolo ulice Martina Granca sa nachádza v Dúbravke, obľúbenej mestskej časti Bratislavy s výbornou dopravnou dostupnosťou.

PEKNÁ VYHLIADKA sa nachádza v tesnom dotyku borovicového lesa – výbežku masívu Devínskej Kobyly. Vďaka umiestneniu na miernej terénnej vyvýšenine nad Záhorskou nížinou, dostal projekt svoje meno „Pekná vyhliadka“. Všetky byty majú z veľkých terás a balkónov vďaka tomu krásne výhľady na Devínsku Kobyliu, Malé Karpaty a Záhorskú nížinu. Vznikajúci súbor bude svojou výškou a polohou na priesečníku urbanistických osí vytvárať príjemný urbanistický akcent a orientačný bod – vstupnú bránu do Záhradného mesta.

Vybavenosť a mestská infraštruktúra

Bytový dom PEKNÁ VYHLIADKA je prístupná peši a autom z južnej strany z ulice Pri Kríži, na ktorej sú zastávky autobusov. V pešej dostupnosti sú aj zastávky električiek na Saratovskej ulici. Nakupovať nebudete musieť chodiť ďaleko. Priamo v súbore Pekná vyhliadka je umiestnených niekoľko obchodíkov, kaviarní a materská škôlka.

V mestskej časti Dúbravka sa nachádza množstvo obchodov a služieb a tiež možností na športové alebo rekreačné trávenie voľného času napríklad: futbalový a zimný štadión, kultúrny dom, 2 kostoly, plaváreň Juventa a ďalšie, na ktoré nadväzuje neďaleké obchodné centrum Bory Mall.

Rýchla dopravná dostupnosť

Po neďalekej mestskej diaľnici sa doslova za pár minút sa dostanete do centra hlavného mesta. Z tejto polohy je jednoduchá dostupnosť aj do blízkeho Rakúska a do Čiech. Súčasne s dokončením projektu sa v pešej dostupnosti vybuduje železničná zastávka Lamačská brána na trase do Viedne cez Marcheg. Okolo obytnej zóny prechádzajú najbližšie spojenia z Bratislavy k našim južným susedom v Rakúsku: železničné spojenie do Viedne cez Marcheg a nový turistický most do Schlosshofu

Vynikajúce dopravné napojenie:

  • centrum Bratislavy 12 km
  • diaľnica 1 km
  • zástavky MHD 300 m
  • centrum mestskej časti 1 km
  • obchodné centrum Bory Mall 1,5 km

V dotyku prírodnej rezervácie

Na západnej strane hraničí Záhradné mesto s lesom, výbežkom masívu Devínskej Kobyly. Devínska Kobyla patrí medzi jednu z významnejších lokalít nielen v Malých Karpatoch ale aj v rámci Slovenska a je vyhľadávaným miestom na víkendové prechádzky. Ak si radi vychutnávate kľud od ruchu centra, Pekná vyhliadka je presne pre Vás. Vybehnúť len tak kedykoľvek do lesa si nemôže dovoliť hocikto.

Je len na tebe, či si vychutnáš svieže ráno v prírode alebo pokojný večer. Množstvo bežeckých trás, cyklochodníkov, ale aj romantických cestičiek Devínskej Kobyly, ťa len tak neomrzí.

Športové vyžitie

Pár krokov vzdialený je športový klub Penati. V Dúbravke je futbalový a zimný štadión, plaváreň Juventa.

Okrem blízkych atraktívnych prírodných lokalít ako Devínska Kobyla, Kačín či Kamzík a Pajštún v Malých Karpatoch a lužných lesov okolo rieky Moravy, sa v širšej dostupnosti nachádza aj veľké množstvo príležitostí športového vyžitia ako sú plavárne a areály zdravia alebo golfové ihriská: White Eurovalley Golf Park, Malacky alebo Penati Golf Resort – Šajdíkove Humence, a mnoho ďalších.

Napíšte nám

Výpočet mesačnej splátky

Vlastné zdroje
Výška hypotéky
Splatnosť
rokov
Úroková sadzba
%
  • Mesačná splátka
  • ---